چت روم | قالب وبلاگ
دانلود نرم افزار
گالری عکس
دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ


X
تبلیغات
رایتل

آنها اینجایند

آنهااینجایند!

 

پیشگفتار:

 

((جن)) چگونه موجودیست که قرآن بارها موجودیت آن را تایید می کند ولی او همواره واقعیت خود را در

 هاله ای از افسانه و اسطوره از انسان پنهان کرده است؟

آنها کیستند که می توانند بر زمان و مکان چیره شوند؟

آنها از کجا می آیند و از چه زمانی در جهان ما رفت و آمد دارند؟

در اینجا مشغول چه کاری هستند و از جان ما چه می خواهند؟

دوستند یا دشمن؟

چگونه نگاه خود را از ما پنهان کرده اند و چرا تا این حد حضور و عملیات خود را از ما پنهان نگاه

 داشته اند؟

آیا در زندگی و سرنوشت ما سهم قابل توجهی دارند؟

 

آیا زمان آن نرسیده که ما ابتکار عمل را در دست بگیریم و با کنار گذاشتن هرگونه پیش ذهنی با بررسی جدی و همه جانبه شواهد و نشانه های موجود، به سوی شناخت علمی آنها گام برداریم؟و...

 

((جن)) از مفاهیم خاص فرهنگ اسلام می باشد که در قرآن و روایات توجه خاصی به آن شده است.

معنای این واژه خود مبین ناپیدایی و رازآلود بودن این گستره آفرینش است.

 

در طبیعت آدمی این رمزآلودگی، خود دعوتی است برای کنکاش و شناخت

 

 در مراجعه به منابع اسلامی می بینیم که آیات قرآنی کمتر مورد موشکافی و استدلال امروزی قرار گرفته اند و بیشتر به همان قالب ظاهری آیات بسنده شده است. لذا از سال 1373 به گردآوری آیات و گذاره های قرآنی و جمعبندی آنها با توجه به علم نوین پرداختم. نتیجه کار شگفت انگیز بود!

هرچه بیشتر پیش می رفتم، بیشتر مطمئن می شدم که این موجودات، نه یک افسانه دینی که حقیقتی عینی هستند که هنوز هم می بایست ارتباط خود را با جامعه بشری حفظ کرده باشند.

گزارشاتی که از گوشه و کنار جهان از برخورد با سفاین فضایی یا بشقاب پرنده ها ( با نام اختصاری U.F.O) و سرنشینان عجیب آنها که ((موجودات بیولوژیکی فرا زمینی)) یا اختصاراً E.B.E خوانده می شوند، می رسد     

مرا در مورد اینکه این گزارشات، روایاتی امروزی از پدیده جن هستند، راسخ تر می کرد.

ولی با همه وجود تشابهاتی که می دیدم از طرح نظریاتم که نگاه دیگری به جن و برخی دیگر از مفاهیم قرآنی بود مردد بودم تا اینکه در سال 1377 به کتاب ارزشمند ((پیام آوران کیهان))(م1) برخوردم که حاوی گزارشاتی جامع و بی پرده ای از ((یوفو)) است که طبق اسناد و مدارک مستدل و به روشی موثق گردآوری شده اند.

در این کتاب به نامه تکان دهنده ای برخوردم که مرا به انتشار این کتاب تشویق کرد.

((گوردن کرایتون))(GORDON CREIGHTON) ، یکی از برجسته ترین کارشناس امور بشقاب پرنده ها و سردبیر مجله ((اخبار بشقاب پرنده ها))(FSR) ، در سال 1990 نامه ای برای ((تیموتی گود))(TIMOTHY GOOD) ، محقق و نویسنده کتاب ((رابطه با بیگانگان))(ALIEN LIAISION) ، به این مضمون نوشت:

 

(( تجربیات طولانی من پس از سال ها مطالعه این پدیده(U.F.O  نشان می دهد که

 موجودات بیگانه، فرازمینی نیستند. آنها از ((همین جا)) می آیند،  یا بهتر بگویم

   از چارچوب ابعاد دیگری ولی از همین جا. من اطمینان دارم که آنها ((جن)) هستند

                  که آنقدر در باره آنها در قرآن و سایر کتب و سنت های اسلامی تاکید شده است... ))(م1ص129(

 

((دکتر ادیب)) در مقدمه این کتاب می نویسد:

 

(( آنچه این کتاب سعی دارد آن را به اثبات برساند، ضمن اینکه

می توانآن را عجیب ترین راز تاریخ بشریت نامید، قطعاً آینده

تمدن بشری را دچار تحولی اساسی خواهد کرد. ))

 

کتاب(( پیام آوران کیهان))، از ترجمه دو کتاب تشکیل شده است. قسمت اول ترجمه ای از کتاب ((رابطه با بیگانگان)) است که در بهار 1991 منتشر شد و حاوی اسناد ، گزارشات و افشاگری های تکان دهنده ایست

که صحت آنها با روش مطمئنی مورد ارزیابی و تایید قرار گرفته اند. قسمت برجسته این کتاب مربوط به گزارشاتی از یوفوهاست که هریک در زمان خود، به نوعی از جانب مسئولین مربوطه دچار سانسور و سرپوشی شدند و در سال های اخیر تحت قانون آزادی اطلاعات(FOIA)، در آمریکا همراه هزاران مدرک دیگر یکباره در اختیار محققین قرار گرفت. این اسناد را سازمان هایی مانند : سازمان انرژی اتمی، C.I.A، اداره ضد اطلاعات، دفاع ملی، وزارت کشور، سازمان F.B.I، سازمان امنیت ملی، ادارات جاسوسی نیروهای هوائی و دریائی و زمینی ارتش ، طی چندین دهه گردآوری کرده بودند.

 

حادثه ((روز ول))(ROSEWELL)، که در ژوئیه 1947 اتفاق افتاده، مشهورترین و از حیث تعداد شهود و مدارک موجود، کاملترین حاده ثه ای است که در تاریخ U.F.O مطالعه شده است. به صورتی که برای آن حدود 200 شاهد عینی لیست بندی شدند. مدارک موجود دلالت بر آن دارند که در 2 هفته نخستین ماه ژوئیه 1947 دو سقوط جداگانه در نیومکزیکو رخ داد که احتمال تصادم آن دو با یکدیگر را مطرح کرد.

در هر دو مورد اجساد بیگانگان جمع آوری شده اند و اجزاء لاشه سفینه ها طبق تدابیر شدید امنیتی به مراکز نظامی منتقل شدند. در حادثه اول، اجزاء پراکنده شده لاشه سفینه در مزرعه ای در نزدیکی ((کورونا))           (CORONA)، 75 مایلی شمال غربی ((روز ول)) یافت شد. هیچ جسدی در این محل یافت نشد.

ولی در حادسه دوم ، سفینه سالم تری در نزدیکی ((ماگدالنا))(MAGDALENA)، حومه کورونا کشف شد که درون آن چهار سرنشین دیده می شد که دو نفر آنها مرده و دو نفر زنده بودند. یکی از این دو نفر نیز زخمی شده بود که پس از مدت کوتاهی فوت می کند. ولی بیگانه دیگر که جان سالم به در برده بود تحت عنوان ((EBE.1 ))، چند سالی زنده بود تا آنکه در 18 ژوئن 1952 به دلیل نامشخص در لاس آلاموس درگذشت.

پس از یک سال تلاش، پرسنل اطلاعاتی ارتش توانستند با این ((بیگانه)) ارتباط برقرار کرده و به گفتگو و کسب اطلاعات بپردازند. این واقعه ظاهرا مقدمه ای شد برای ایجاد ارتباط با بیگانگلن دیگر.

EBE.2 در سال 1949 بطور داوطلبانه در اختیار ارتش قرار گرفت تا توسط ایشان معاینه شود و به تبادل اطلاعات بپردازد. پس از او نیز EBE.3 به عنوان جزئی از ((برنامه مبادله))، از سال 1983 تا کنون (زمان نگارش کتاب)، میهمان دولت ایالات متحده امریکا است که دور از انظار و مخفیانه از او نگهداری می شود.

این ارتباطات، اطلاعهات بسیار مهمی را درباره زندگی ((بیگانه ها)) و اهداف ایشان و نیز ناگفته هایی از تاریخ بشری و تکنولوژی برتر در اختیار مراکز مورد ارتباط قرار داد که تنها قسمتی از آنها منتشر شده و در اختیار عوام قرار گرفته است.

قسمت دوم کتاب پیام آوران کیهان، ترجمه کتاب ((ناظران))(The WATCHERS) است که توسط ((ریموند فاولر))(RAYMOND FOWLER تهیه و گردآوری شده است. این کتاب که بیش از یک دهه در غرب جنجال به پا کرد، مجموعه ای از خاطرات خانم ((بتی اندریسون))(BETTY ANDERASON)، از برخورد با آنها است که به روش هیپنوتیزم از حافظه پنهان او استخراج شده اند.((بتی)) در این مجموعه از این راز پرده برمی دارد که از کودکی تحت نظارت بیگانگان قرار داشته است از سال 1944 هنگامی که او فقط 7 سال داشته است تا سال 1986 طی ملاقاتهای متعددی او را شاهد وقایع و سفرهای شگفت انگیزی قرار داده و پیامهای بسیار مهمی را برای انتقال به جامعه بشری به او القاء کرده اند.  

از مجموع این تجربیات چنین برمی آید که ((ناظران)) مایلند که ما بدانیم جوهر واقعی موجودیت بشر نه فقط در روزهای زندگی ما روی سیاره زمین، بلکه در حیات آینده،و به کلامی دیگر، در بیش از یک سطح از حیات می تواند دوام داشته باشد. در پیام های آنها همچنین آمده است که ما در فرمی دیگر در ((دنیای نور))، حضور داشته و زندگی کرده ایم و پیش از آنکه در سطح موجودیتی که آن را حیات می نامیم، متولد شویم، در قالبی دیگر در دنیای نور زندگی کرده ایم. مکانی که ((خانه)) خطاب شده همان سرمنشاء و در عین حال مقصد جوهر واقعی حیات بشر است(م1ص648).

این پیام انگار رونوشتی از آموزا های قرآن است.

در اسلام نیز بنا به آیه 172 سوره اعراف، اعتقاد بر این است که انسان قبل از تولد، در جهان دیگری که آن را ((عالم شهود)) یا((عالم ذر)) نامیده اند، در پیشگاه ساحت پروردگارحاضر بوده است(م2) و نیز بنا به آیه 156 سوره ((بقره))، همه به همان جا که از آن آمده ایم، باز خواهیم گشت.