چت روم | قالب وبلاگ
دانلود نرم افزار
گالری عکس
دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ


X
تبلیغات
رایتل

حرف های دل علی طاهری ..........

علی طاهری:

وای که چقدر از مهمونی خوشم میادددددددددددددددددددددد 

از بچگی عاشق این رسم قشنگ و با برکت بودم . حتی وقتی مهمونی آدمایی میرفتم که ازشون خوشم نمیومد ولی بازم خوشحال بودم . نمی دونم خدا چه حکمتی تو این رسم گذاشته. 

وقتی خونه پدر بزرگم که میرفتم اصلا تو پوست خودم نمی گنجیدم ( نمی خوام ادبی حرف بزنم ولی بعضی وقتا لازم میشه ).   

 

حالا نوبت خودشه .خود خودش. نوبت میزبانی ٬ رسیده به کسی که این رسمو برامون قرار داده .

 

حالا ببینیم چه میکنه این میزبان .

 

واییییییییی ، به عقیدتون چی بپوشمممممممممم؟؟؟؟

کت و شلوار و کراوات بزنم یا یه پیرهن مردونه قرمز خوش رنگ با شلوار پارچه ای مشکی یا پیرهن یاسیمو بپوشم . میگم اصلا سفید ،  رنگه متینیه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه میگم یه تیریپه جین بزنم و فشن کنم که خدا بهم بگه ایول؟!!!!!!!! نمیدونممممممممممم

ولی نه این حرفا کدومه یادم نبود خود خدا خاکی تر از هر کسیه . هر کس با هرچی می خواد بیاد.

آخه می دونید این استرسم برا چیه ؟؟ بابا کم شخصیتی که نیست .خداست. داریم میریم مهمونیی که میزبانش خود خداست . میفهمی یعنی چی؟؟؟!!!

  

یعنی میگی منو راه میده؟؟ سر سفره سحری و افطارش میزاره منم بشینم یا باید مثل این بچه های گرسنه که هیچکیو ندارن پشت درهای بسته شیشه ایش واسمو به تو ذل بزنم و ببینمن که ملت چطور دارن از اون قضاهای لذیذ می خورن ...

آهاااااااااااااااااااااااااااای آرومتر بخور مگه از قحطی اومدی واسه منم یه ذره بیار پشت درررررررر......

اصلا تو این همه آدم به منم توجهی میکنه؟؟؟ نمی دونم والا ولی ما هم میریم ببینیم چی میشه .

 آهای آدمایی که همیشه دنبال آموزشهستید ونکته ها رو گلچین می کنید تا تو زندگی از اونا استفاده کنید تا موفق بشید حالا وقتشه . یه دفترچه کوچیک بر داریم  توش همه نکاتی که خدا بهمون آموزش میده رو یادداشت کنیم .   

آهای آدمایی که مهمانداری می خونید حالا وقتشه یاد بگیرید مهمونداری رو . آهای دخترای ترشیدههههههههههههههههههههههههههههه یاد بگیرید .ببینید خدا چطور مهمونداری می کنه . هر آدمی با هر ملیتی و با هر فرهنگ و با هر سطح اجتماعی و با هر سطح گناهی میاد . ببینید که چطور بر خورد میکنه که همه راضی میشیم. 

 

آهای آدمایی که صفره آرایی می خونید حالا وقشه آموزش ببینید از خالق یکتا که چه طور صفره آرایی میکنه صفره های مهقر ما رو با کمترین و ساده ترین چیز ها. 

 

آهای آدمایی که درس مدیریت می خونید حالا وقتشه یاد بگیرید نکات اصلی مدیریت رو که خدا چطور مدیریت میکنه فکر و روح و درآمد و خوراک و .... ما رو .

  

آهای آدمایی که دیزاین و طراحی داخلی و خارجی می خونید ببینید چطور خدا ظاهر و باطن ما رو دیزاین میکنه و تغییر میده و طراحی میکنه .

 

آهان روانشناس و روانکاو پر ادا ، روانکاوی و روان درمانیو ببین حالشو ببرررررررررر ..

 

آهای اهالی شیمی آلی و شیمی کربن ، یاد بگیرید ببینید خدا چطور صافی درست میکنه  ما رو از توش رد میکنه و همه ما رو عین آب پاک و زلال میکنه و یه ددته باهالی درست میکنه میندازه به جون و روح ما آدما که همه حشرات موزی که دارن ماها رو وادار به گناه کردن میکنن از بین میبره و ریشمونو تقویت میکنه .

 

 

همه ماها رقصیدن و قر کمر رو و قر گردنو و بریکو و ..... رو بلدیم .بیایم حالا یکم رسم دلداگی و دلبستگی و راز و نیاز  با معبودمون رو یاد بگیریم .

 

خلاصه مردم بیاید ببینیم خدا چیکار میکنه و بهش دستمریزاد بگیم و نکته ها رو ازش یاد بگیریم .

 

 

بیاید قول بدیم برا هم دعا کنیم دوستان و اطرافیانمون رو فراموش نکنیم و برای هم دست دعا به درگاه خدا بلند کنیم . آخه وقتی که بریم تو خونش ٬ اون میشه میزبان دیگه میفته تو رودربایستی ، دیگه نمیتونه درخواستامونو رد کنه . 

از همه دوستای خوبم مخصوصا اونایی که به بلاگ من سر میزنن درخواست حلالیت دارم .

                                   

                                           

                                        از همتون التماس دعا دارم .