چت روم | قالب وبلاگ
دانلود نرم افزار
گالری عکس
دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ


X
تبلیغات
رایتل

سرندی پیتی یادتونه؟؟

بچه که بودیم این کارتون رو که از تلویزیون می دیدیم، فکر می کردیم "خانوم لورا" که رییس اهالی جزیره بود، هیچ وقت نباید دیده بشه و یه جورایی خدای جزیره است و مقدس. چون همیشه فقط دیگران باهاش حرف می زدند و یه دلفین هم نماینده اش بود و از طرفش حرف می زد. اما چند روز پیش کاملا اتفاقی توی اینترنت عکس هایی از این کارتون رو دیدیم!! شوکه شدیم چون یه پری دریایی توی عکسها بود ولی ما هیچ وقت اون رو ندیده بودیم. بله! اون خانوم لورا بود و چون ظاهرش مثل همه ی پری دریایی های کارتون ها بود، به کل سانسور شده بود. آخه اون موقع تکنیکِ کش آوردن تصویر رو هم نداشتند که دست کم سرش رو نشون بدند. خلاصه ما موندیم با یه ذهن درگیر که حالا باید کلی داستان رو دوباره می ساخت!!

 


البته فقط بخش اول این کارتون که مشتمل بر 26 قسمت و ساخته 1983 ژاپن بود رو در ایران فکر کنم نمایش دادند . و اصل داستان از اونجایی شروع میشه که kona کشتیش در دریا غرق میشه و میاد تو یک جزیره و یک تخم بزرگ صورتی رنگ پیدا میکنه و ........

بقیه در سال 1989 در امریکا ساخته شد و اسم پسر از "‌ Kona " به " Bobby " تغییر داده شد که در ایران هم نشون ندادند مثل اینکه .